На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 651
  • 852
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 824
Ние сме от 4.10 в Кемер,има ли други?Тръгваме от Варна.

# 766
  • Мнения: 676
И ние сме от 04.10, в Симена Сън Клуб-Кемер.

# 767
  • Бургас
  • Мнения: 380
danidji бяхме в http://www.adora.com.tr/eng/ ходихме на делфинариум и риболов, и на двете ни хареса. Имаше страхотни отзиви за рафтинга, но аз с малкия нямаше как да отида. За разходка-покрай хотелите минава влакче с което може да се отиде до града.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 155
И ние сме от 04.10, в Симена Сън Клуб-Кемер.
ние се върнахме от там в петък през нощта. От 8дни там само 1 не ставаше за плаж (много духаше, иначе си беше 25-28 градуса).
Ако нещо те интересува конкретно за комплекса - питай.

# 769
  • Мнения: 676
И ние сме от 04.10, в Симена Сън Клуб-Кемер.
ние се върнахме от там в петък през нощта. От 8дни там само 1 не ставаше за плаж (много духаше, иначе си беше 25-28 градуса).
Ако нещо те интересува конкретно за комплекса - питай.
Ей точно ти ми трябваш - аз имам много въпроси - четох , че стаите са малки, не че вече мога да направя по въпроса де, как беше обслужването, храната, водата в басейна и в морето абе всичко ме интересува.Аз всичко изчетох в holidaycheck, но все пак друго си е от първа ръка.Вие с коя агенция бяхте - ние сме с Алматур.Някакви проблеми имахте ли?Ние ще бъдем със сина ми (2г).

# 770
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Преди две седмици се върнахме от Анталия. Много ми хареса и улучихме страхотно време. Бяхме във Falez Ozkaymak Hotel. Имам забележки, но като цяло беше добре. На една от екскурзиите минахме покрай Симена Сън клуб и хората , които бяха отседнали там разказваха, че са много доволни. На мен Кемер много ми хареса. Е ,значително по-спокойно е от Анталия. Ходихме до храма на Св. Николай и древния град Myra с гробниците. А за тези които ще почиват в Анталия искам да им препоръчам шоуто на фонтаните всяка вечер от 21.30 в центъра. Невероятно е! По- късно може да пусна филмче да ви "зарибя"   bouquet
Благородно завиждам на всички, които тепърва ще пътуват. Желая ви една незабравима почивка!!!

# 771
  • Варна
  • Мнения: 315
Някой от Варна за Анталия на 05.10? Ние ще сме в Алания иначе, с Алфатур.

 Party
Ние 3 двойки пътуваме от Варна на 05.10 с Алфатур за Сиде - Hotel Crystal Admiral Resort. Броя дните.
Приятно изкарване на тези на които им предстои. Hug

# 772
  • София
  • Мнения: 1 155
И ние сме от 04.10, в Симена Сън Клуб-Кемер.
ние се върнахме от там в петък през нощта. От 8дни там само 1 не ставаше за плаж (много духаше, иначе си беше 25-28 градуса).
Ако нещо те интересува конкретно за комплекса - питай.
Ей точно ти ми трябваш - аз имам много въпроси - четох , че стаите са малки, не че вече мога да направя по въпроса де, как беше обслужването, храната, водата в басейна и в морето абе всичко ме интересува.Аз всичко изчетох в holidaycheck, но все пак друго си е от първа ръка.Вие с коя агенция бяхте - ние сме с Алматур.Някакви проблеми имахте ли?Ние ще бъдем със сина ми (2г).
Не се притеснявай - ще си прекарате хубаво, почти няма за какво да мислиш, всичко е организирано, няма и да има за какво да се нервиш Sunglasses И времето си е топло, вярно малко влага, но все пак си вземета чадъри и дъждобранче за детето.
Ние пътувахме с Тез Тур - отлична организация, просто всичко си работеше като добре смазана машина, за нищо нямаш грижи  Peace
В хотела имахме късмет, че стаята беше свободна и ни настаниха 1/2 час след като пристигнахме - само се разходихме до ресторанта и в 10 ч. сутринта си бяхме в стаята. Багажа, както и хората ги карат с тези количките за голф до виличката ви. Ние предварително имахме изискване да сме на тихо място и на първия етаж (пишеше го и на ваучерите ни) И БЕшЕ спазено - нямам забележки, даже сматам, че сме късметлии.
Стаята (стандартна) не мога да кажа, че е тосъвсем малка - била съм и в по-малки стаи в по-претенциозни х-ли, така че знаех какво да очаквам. Peace Ама, съвсем не е от вратата - на кревата. Бяха 3 единични лега почти залепени едно до друго (като огромна спалня) като пред тях си имаше поне 2 м пространство (без да смятаме шкафа с телевизора) и нощно шкафче от едната страна, малка тераска (излизала съм само да си простирам банския). Не очаквай 'луксозни' сапуни и шампоани, както е описано в сайта, примерно. Забелязах, че ни почистваха и сменяха чаршафи през ден - но в много неудобно време - в 14 ч. - затова на първия ден й написах на жената бележка да чисти сутрин - почти се опита да го спази Laughing Банята и тоалетната- хич не е малка, ще видиш.
Иначе мястото е чудесно - градинки, алеи, голям детски кът. Също, въобще не разбираш, че наоколо живеят и други хора (примерно не се чуваше на горния етаж някой да тропа и т.н.). Ако сте близо до другия хотел ще чувате малко дискотека, но до 22 ч. Дъщеря ми я пускахме да си тича до детския кът и да си играе сама, после се прибираше или в стаята или в ресторанта - като поразучи малко обстановката. Персонала е много мил навсякъде, особено с децата. Нямам никакви забележки.
Храната е обилна, но не бих казала, че е супер разнообразна - почти едно и също всеки ден, но от много неща, така че не ми се втръсна съвсем. Някои са ми казвали, че при тях е имало такова разнообразие, че за 1 седмица едва успявали да пробват от всичко - е, тук ще го опиташ до 3 дни  GrinningПо отношение на храната има много какво да се желяе, определено тук очаквах много повече. Иначе в района на ресторантите бъка от народ, нама спокойствие. Мъжа ми се подразни, че 'живеел като в непрекъсната закусвалня'. Питиетата - само турски (за огромно съжаление на съпруга ми), мин. вода навсякъде, в бутилки или машини - нямаш грижи. Кафето - ужасно просто, ако сте кафеджии ще ви е мъка. Има турско кафене на втория етаж до ресторант Анадол (единя а ла карт ресторант, за които трябва да резервираш 1 ден предварително от 9 до 12 ч. сутринта с/у рецепцията при гест рилейшън). На рецепция и аниматори говорят (или са руснаци) предимно руски (е, не всички де) - по-добре не се пробвайте много на английски, за да не стане някакво недоразумение. Фикри от Тез Тур там говори български.
Х-ла предлага безплатен превоз до Кемер (на 7 км) за 'шоп-тур', но ние не се възползвахме. Отвън с/у х-лаима някакви магазинчета, но дрехите са от гадните боклуци, сувенирите са по-евтини от в х-ла.
Времето беше чудесно (въпреки че валя 1,5 ден, по малко) - водата на морето изключителн топла - доста по-топла от Черно море.(средно за септември е 27 градуса). Ако имате си вземете обувки за влизане в морето,защото има едни ситни (вярно обли) камъчета. Пясъка е един едър като речен с камъчета. Вики джиткаше само с джапанки -сандалки. Има душове с ледено студена вода навсякъде. Басейните са с по-студена вода, но ние не сме им фенове и основно си бяхме в морето.
Другите туристи - предимно руско говорящи, под средната класа  Rolling Eyes- по всичко си личи. Ние платихме над 1500 евро(с всичко), един латвиец каза, че те са платили 1000 евро за същото, а на руснаците им излизало малко над 1000 долара дори за повече дни! Имаше малко други българи - не че сме контактували, но изглеждаха ок.
Ако съм на ваше място не бих мъкнала дет. количка от тук - там имат доста в наличност хубави колички и сигурно са на елементарна цена.
В деня на заминаване можехме да си платим 1/2 цена на стаята(100 долара), за да останем до 19 ч. (като не се включва само вечерята), вместо да освободим в 12 ч., ама накрая се отказахме и в 12 ч. (половин час преди това ни звъннаха в стаята да се уточним, и за това не мислиш ти) електро-количката дойде и си оставихме багажа в стаята за багаж. Като за картите с/у които взимаш хавлии за плажа оставихме залог (по 40 долара на карта, ако не се лъжа) и си ги върнахме чак вечерта. Изообщо не ни искаха да свалят гривните (или да ги сменят с друг цвят), така че и си ходихме на вечеря (не и  мъжа ми де, на който последните 2-3 дни всичко му беше втръснало  Crazy)
Основно това се сещам. Мога и още да ти разказвам. Ако искаш още нещо да знаеш - си остави тел. на ЛС да ти звънна, че нещо май не ме бива по описанието и дано не останеш с погрешно впечатление.  Simple Smile

# 773
  • София
  • Мнения: 4 493
На 22.09 се върнах от Сиде - Сиде Уест Резорт***** - Нямам забележки - пътувахме с Тез Тур - всичко в хотела беше измислено , предвидено и подготвено - просот няма за какво да се грижиш ти - само мързелуваш и се глезиш. другата двойка която беше с нас беше с дете на 1,6 години - имаше си всички удобства и условия за детето - столчета за хранене, кошарка и т.н.

# 774
  • Мнения: 162
Някой от Варна за Анталия на 05.10? Ние ще сме в Алания иначе, с Алфатур.

 Party
Ние 3 двойки пътуваме от Варна на 05.10 с Алфатур за Сиде - Hotel Crystal Admiral Resort. Броя дните.
Приятно изкарване на тези на които им предстои. Hug

Значи ще се видим на Летище Варна най-вероятно Wink Лошото е, че полетите са все в едни "удобни" часове - на отиване в 6ч сутринта, а на връщане - в 2:30ч Confused Надявам се да си изкараме добре, ще сме без малката. Днес вече обменихме и турски лири и долари, куфарите също са строени - не остана Grinning

# 775
  • Мнения: 148
Ние пътуваме в събота,от 14:30 е полета от София,вече ме налегна голямо нетърпение и очакване,утре стягам багажите и ще броя минутите smile3548

# 776
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ние пристигнахме в хотела newsm44 .Просто нямам думи за разкоша,който предлага smile3501 Наистина не съм очаквала подобно нещо,и съм приянто  изненадана.Днес се записахме на 2 екскурзии-рафтинг и историческа.В четвъртък сме на шопинг newsm68.След рафтинга ще докладвам как е било,въпреки,че сърчицето ми спира отсега от страх,но мойта работа -барабар Петко с мъжете newsm08.......

# 777
  • София, България
  • Мнения: 5 597
извинявай не съм следила тези дни темата... в кой хотел сте?  Hug

# 778
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
ние сме в Спайс и спа в Белек.......

# 779
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ние сме в Спайс и спа в Белек.......

ооо това обяснява нещата  Mr. Green
като се върнеш чакаме снимки  Peace

Общи условия

Активация на акаунт